Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

0
% Hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

100
% Hijyen

Muratpaşa zerdalilik halı yıkama

Halılarınız firmamız ile güvende - Zerdalilik mahallesi halı ve koltuk yıkama

Zerdalilik halı yıkama firmamız Muratpaşa bölgesinin yıllardır bilinen bir çok müşterisine hizmet vermiş. Temizlik hizmetlerinde kendini kanıtlamış Zerdalilik mahallesi sakinlerinin en çok sevdiği değerli bir temizlik firmasıdır.

Firmamız Muratpaşa Zerdalilik mahallesinde halı yıkama işlemlerinin yanında koltuk, Battaniye, yorgan, perde, yatak olmak üzere farklı türden ev eşyalarının yıkama işlemini de yapmaktadır.

Siz değerli Zerdalilik mahallesi sakinleri firmamıza sitemizde bulunan mobil telefon hatlarından ulaşarak temizleme işlemine tabii tutulacak eşyalarınızın siparişlerinizi verebilir. Firmamızın sunduğu ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz.

Çiçek halı yıkama firması Antalya Muratpaşa bölgesinde bir çok noktaya da hizmet sunmaktadır. Meltem, Altınova, Konuksever, Soğuksu, Sinan, Kızıltoprak, Topçular, Gençlik, Muratpaşa mahalleleri ve diğer tüm semtlere halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Modern yıkama tesisimiz ile halı ve diğer yıkanılabilir tüm ev eşyalarınızı derinlemesine temizleyerek kir ve bakteri gibi istenmeyen her türlü lekeyi yok ediyoruz.

Firmamız konusunda deneyimli personeller ile yılların vermiş olduğu tecrübeyi harmanlamış güler yüzlü, azimli ve çalışkan personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bilumum temizlik hizmetlerini sadece Zerdalilik mahallesi ile sınırlı değil. Muratpaşa Güzeloba mahallesi nede halı yıkama hizmeti sunmaktayız. 

Antalya Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

  • Kepez Halı Yıkama
  • Döşemealtı Halı Yıkama
  • Muratpaşa Halı Yıkama
  • Konyaaltı Halı Yıkama

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!