Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Konyaaltı kuşkavağı halı yıkama

En uygun ve en kaliteli halı yıkama servisi - Kuşkavağı mahallesi halı ve koltuk yıkama

Kuşkavağı halı yıkama firmamız Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı olan neredeyse tüm mahallelerine halı yıkama hizmeti götürmektedir. Firmamız çeşitli temizlik hizmetlerinde kendini kanıtlamış en iyi hizmeti veremeye çalışan müşterileri tarafından sevilen bir firmadır.

Aynı zamanda Kuşkavağı mahallesi sakinleri tarafından da benimsenmiş hem tercih edilen hem de sevilen bir firma konumundayız. Fiyatlar ile ilgili bilgi almak için Antalya halı yıkama fiyatları sayfamızı inceleyiniz.

Firmamız Konyaaltı Kuşkavağı mahallesinde halı yıkama işlemlerinin yanında koltuk, Battaniye, yorgan, perde, yatak olmak üzere farklı türden ev eşyalarının yıkama işlemini de yapmaktadır.

Siz değerli Kuşkavağı mahallesi sakinleri firmamıza sitemizde bulunan mobil telefon hatlarından ulaşarak temizleme işlemine tabii tutulacak eşyalarınızın siparişlerinizi verebilir. Firmamızın sunduğu ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz.

Çiçek halı yıkama firması Antalya Konyaaltı bölgesinde bir çok noktaya da hizmet sunmaktadır. Liman, Sarısu, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Liman, Uncalı, Toros, Öğretmenevleri mahalleleri ve diğer tüm semtlere halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Modern yıkama tesisimiz ile halı ve diğer yıkanılabilir. Tüm ev eşyalarınızı derinlemesine temizleyerek kir ve bakteri gibi istenmeyen her türlü lekeyi yok ediyoruz.

Firmamız konusunda deneyimli personeller ile yılların vermiş. Olduğu tecrübeyi harmanlamış güler yüzlü, azimli ve çalışkan personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bilumum temizlik hizmetlerini sadece Kuşkavağı mahallesi ile sınırlı değil. Konyaaltı Altınkum mahallesi nede halı yıkama hizmeti sunmaktayız. 

Antalya Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

  • Kepez Halı Yıkama
  • Döşemealtı Halı Yıkama
  • Muratpaşa Halı Yıkama

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!