Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Konyaaltı hurma halı yıkama

Halılarınız firmamız ile güvende

Hurma halı yıkama firmamız Konyaaltı bölgesinin yıllardır bilinen bir çok müşterisine hizmet vermiş. Temizlik hizmetlerinde kendini kanıtlamış hurma mahallesi sakinlerinin en çok sevdiği değerli bir temizlik firmasıdır.

Firmamız Konyaaltı hurma mahallesinde halı yıkama işlemlerinin yanında koltuk, Battaniye, yorgan, perde, yatak olmak üzere farklı türden ev eşyalarının yıkama işlemini de yapmaktadır.

Siz değerli hurma mahallesi sakinleri firmamıza sitemizde bulunan mobil telefon hatlarından ulaşarak temizleme işlemine tabii tutulacak eşyalarınızın siparişlerinizi verebilir. Firmamızın sunduğu ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz.

Çiçek halı yıkama firması Antalya Konyaaltı bölgesinde bir çok noktaya da hizmet sunmaktadır. Liman, Sarısu, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Liman, Uncalı, Toros, Öğretmenevleri mahalleleri ve diğer tüm semtlere halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Modern yıkama tesisimiz ile halı ve diğer yıkanılabilir tüm ev eşyalarınızı derinlemesine temizleyerek kir ve bakteri gibi istenmeyen her türlü lekeyi yok ediyoruz. Firmamız konusunda deneyimli personeller ile yılların vermiş olduğu tecrübeyi harmanlamış güler yüzlü, azimli ve çalışkan personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz diğer bir gölge olan Konyaaltı Liman mahallesi linkine tıklayınız

Antalya Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!