Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

0
% Hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

100
% Hijyen

Konyaaltı gürsu halı yıkama

Halılarınız firmamız ile güvende - Gürsu mahallesi halı ve koltuk yıkama

Gürsu halı yıkama firmamız Konyaaltı bölgesinin yıllardır bilinen bir çok müşterisine hizmet vermiş. Temizlik hizmetlerinde kendini kanıtlamış Gürsu mahallesi sakinlerinin en çok sevdiği değerli bir temizlik firmasıdır.

Firmamız Konyaaltı Gürsu mahallesinde halı yıkama işlemlerinin yanında. Koltuk, Battaniye, yorgan, perde, yatak olmak üzere farklı türden ev eşyalarının yıkama işlemini de yapmaktadır.

Siz değerli Gürsu mahallesi sakinleri firmamıza sitemizde bulunan mobil telefon hatlarından ulaşarak temizleme işlemine tabii tutulacak eşyalarınızın siparişlerinizi verebilir. Firmamızın sunduğu ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz.

Çiçek halı yıkama firması Antalya Konyaaltı bölgesinde bir çok noktaya da hizmet sunmaktadır. Liman, Sarısu, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Liman, Uncalı, Toros, Öğretmenevleri mahalleleri ve diğer tüm semtlere halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Modern yıkama tesisimiz ile halı ve diğer yıkanılabilir tüm ev eşyalarınızı derinlemesine temizleyerek kir ve bakteri gibi istenmeyen her türlü lekeyi yok ediyoruz.

Firmamız konusunda deneyimli personeller ile yılların vermiş olduğu tecrübeyi harmanlamış güler yüzlü, azimli ve çalışkan personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bilumum temizlik hizmetlerini sadece Gürsu mahallesi ile sınırlı değil. Konyaaltı Sarısu mahallesi nede halı yıkama hizmeti sunmaktayız. 

Ücret tarifesi ile ilgili sayfayı ziyaret etmek için halı yıkama fiyat listesi Antalya 2023 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

  • Kepez Halı Yıkama
  • Döşemealtı Halı Yıkama
  • Muratpaşa Halı Yıkama

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!