Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

0
% Hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

100
% Hijyen

Konyaaltı altınkum halı yıkama

Halılarınız firmamız ile güvende - Altınkum mahallesi halı ve koltuk yıkama

Altınkum halı yıkama firmamız Konyaaltı bölgesinin yıllardır bilinen bir çok müşterisine hizmet vermiş. Temizlik hizmetlerinde kendini kanıtlamış Altınkum mahallesi sakinlerinin en çok sevdiği değerli bir temizlik firmasıdır. Fiyatlar ile ilgili bilgi almak için Antalya halı yıkama fiyatları sayfamızı inceleyiniz.

Firmamız Konyaaltı Altınkum mahallesinde halı yıkama işlemlerinin yanında koltuk, Battaniye, yorgan, perde, yatak olmak üzere farklı türden ev eşyalarının yıkama işlemini de yapmaktadır.

Siz değerli Altınkum mahallesi sakinleri firmamıza sitemizde bulunan mobil telefon hatlarından ulaşarak temizleme işlemine tabii tutulacak eşyalarınızın siparişlerinizi verebilir. Firmamızın sunduğu ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz.

Çiçek halı yıkama firması Antalya Konyaaltı bölgesinde bir çok noktaya da hizmet sunmaktadır. Liman, Sarısu, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Liman, Uncalı, Toros, Öğretmenevleri mahalleleri ve diğer tüm semtlere halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Modern yıkama tesisimiz ile halı ve diğer yıkanılabilir tüm ev eşyalarınızı derinlemesine temizleyerek kir ve bakteri gibi istenmeyen her türlü lekeyi yok ediyoruz.

Firmamız konusunda deneyimli personeller ile yılların vermiş olduğu tecrübeyi harmanlamış güler yüzlü, azimli ve çalışkan personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bilumum temizlik hizmetlerini sadece Altınkum mahallesi ile sınırlı değil. Konyaaltı Mollayusuf mahallesi nede halı yıkama hizmeti sunmaktayız. 

Antalya Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Diğer Bölgeler

  • Kepez Halı Yıkama
  • Döşemealtı Halı Yıkama
  • Muratpaşa Halı Yıkama

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!