Halı yıkama Antalya 1

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Halılarınız firmamız bünyesinde her zaman ilk gün ki gibi tertemiz.

%100
hijyen

Halı yıkama antalya

Kaliteli hizmet güvenilir firma şimdi hemen arayın

Halı yıkama Antalya firması olan çiçek halı yıkama fabrikası temizlik sektöründe ilklerin ve enlerin firması olma yolundadır. Kuruluşundan bugüne dek gözünü lider pozisyonuna çalışma azmini kalite prensibine göre dizayn etmiştir.

Firma olarak kendisini halı, yorgan, battaniye, kilim, koltuk ve stor perde yıkama ve temizleme yapan firmalar arasında kaliteli iş yapmayı. Ve Müşterilerine teknolojik olarak en son yenilikler ile buluşturmayı bu çizgide %100 hijyen prensibini yansıtmayı hedef edinmiştir.

Firmamız Antalya halı yıkama firmaları arasında en uygun en ucuz ve  en iyi halı yıkama hizmeti vermektedir. Firma olarak her zaman müşteri kazanımını 1. hedef olarak görmüş bir işletme olmaktan öne çıkmak daima önceliğimizdir.

Temizlik fiyatlarını her yıl olduğu gibi an ve an ekonominin gündemini takip ederek siz değerli müşterilerimize en hesaplı hizmeti kalite çerçevesi içinde vermekteyiz.

Evde koltuk yıkama ve hijyenik halı yıkama dendiğinde ekonomik fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen esnek yapılandırılmış. Kadromuzla müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekil de cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış bir firmayız.

Her geçen gün gerek müşteri portföyümüzü gerek ise firmamızda bulunan ekipmanların kapasitesini artırmaktayız. Temizlik firması olarak işimizi hem severek hem de müşteriyi kendi yerimize koyarak hareket etmekteyiz.

Teslim aldığımız her eşyayı en iyi en temiz şekil de müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Eşyalarınız tam otomatik profesyonel makinalarda titizlik ile yıkanmaktadır. Firmamız her teslimatta olduğu gibi halılarınızı adresinizden temizlenmek üzere teslim alırken de hiç bir ücret talep etmemektedir.

İstisnai durumlar hariç ücret talep söz konusu değildir. Siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı güvenle teslim etmek ve hijyenik bir şekil de geri teslim almak istiyorsanız. Güvenli ve hijyenik iş prensibini benimsemiş firmalara vermenizi tavsiye ederiz.

Firmamız da fiyatlarımız belirli bir mesafeye kadar sabittir. Ancak belirlenen mesafenin dışında olan bölgeler ek cüzi bir miktar ücretlendirme ile müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Birlikte güzel işler başaralım!

Birlikte güzel işler başaralım!