Halı yıkama fiyatları antalya
0
Hijyen
0
Hijyen
Antalya en iyi halı yıkama

profesyonel halı yıkama – çiçek halı yıkama

Antalya en iyi halı yıkama firması olarak nasıl bir perspektiften baktığımızı açıklayacak olursak herkes en iyi olmayı ister maalesef bu işi için sadece istemek yeterli bir eylem değildir.

İyi bir çalışma, özveri, istikrar ve iyi bir ARGE çalışması ile başarıya ulaşıyorsunuz olması gereken norm tesisin yeterlilik açısından iyi ekipmanlara sahip olması makinelerin full otomatik işleyen nitelikte çevre dostu olmasıdır.

Halı toplama ve dağıtım, hızlı teslimat konusunda dakik olmak her şeyden önce insana yatırım yapmak donanım ve bilgi sahibi bir ekibin eğitim, öğretim personelin ziyadesi ile yetiştirilmesidir.

Tesisteki ürünlerin nasıl temizleneceğine dair tam detaylı ARGE çalışması hepsini birleştirecek olursak başarı kaçınılmazdır.

Bu şekildeki bir işletme anlayışı siz değerli müşterilerimizi %100 memnun edeceğini umuyorum halılar tesise getirildikten ilk olarak halı çırpma makinesinde toz alma işlemi yapılır. 

en iyi halı yıkama antalya – çiçek halı yıkama

Tedarikçilerden aldığımız halı şampuanlarını hijyen kriterlerini ön planda tutarak ölçüler dahilinde belli karışımlar formüle edilerek halının cinsine göre bazı halılar tam otomatik makinede yıkanır bazı halılar ise el makineleri ile yıkama işlemine tabii tutulur. 

Halılarınızın arka tarafı aşırı kirli ise tazyikli su ile duralama işlemine tabii tutulur daha sonra yüksek devirli sıkma makinelerinde bir süre sıkma işlemi devam eder daha sonra askıya serilir.

Bu aşamada bir kaç gün güneşlen dirilip havalandırıldıktan sonra halının tamamen kuruması ile beraber yüksek vakumlu süpürme makinesinden geçirilir.

Tamamen kıl ve havından arındırıldıktan sonra kalıcı çiçek özlü NANO parfümler ile parfümlenerek temiz şeffaf poşetlerle paketlenip servis edilir.

Siz değerli müşterilerimiz  halılarınızı güven ile verip güven ile teslim almak istiyor iseniz Antalya’nın en iyi halı yıkama firması olan çiçek halı yıkamayı tercih edebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz detaylı bilgi için iletişim fiyat listesi için ise buraya tıklayınız Anasayfa ya dönmek için tıklayınız. Önceliğimiz her zaman müşterinin önceliğidir. Ayrıca Antalya en iyi halı yıkama firmaları yazımızı okuyabilirsiniz.

2023 halı yıkama fiyatları ile ilgili yazımıza şuradan ulaşabilirsiniz.